Super Vegan Protein Bio Iswari©

Hledáte doplněk rostlinného proteinu, který obohatí vaši stravu nebo zvýší energie před nebo po tréninku? Pokud hledáte zdravý, organický, veganský protein se 147,2% RV bílkovin a nejnižší úrovní jaterní toxicity, Super Vegan Protein je to, co potřebujete!

Super Vegan Protein je unikátní směsí tří rostlinných proteinů: konopného, hrachového a rýžového. Speciální Iswari receptura kombinuje tyto proteiny v ideálním poměru s ohledem na množství jednotlivých esenciálních aminokyselin. Jedná se tudíž o kompletní protein, jelikož nejen obsahuje všechny nezbytné AMK, ale zároveň je dodává v poměru, který odpovídá potřebám lidského těla.

Konopí: to je královna všech rostlin, bohyně superfoods. Bohaté na bílkoviny, minerály a vitamíny, je to koncentrát prospěšných vlastností. Obsahuje všech 8 esenciálních aminokyselin pro syntézu bílkovin, ale také antioxidanty, vápník, draslík, hořčík a vitamín E. Obsahuje Omega-3 a Omega-6 esenciální mastné kyseliny v perfektním poměru: 1: 5.

Rýže:kdo to neví? Rýžové bílkoviny jsou velmi snadno stravitelné, mohou vyvážit střevní bakteriální flóru a nabízejí velký příjem draslíku a fosforu.

Hrách: hrachové bílkoviny jsou bezlepkové, bez laktózy a cholesterolu. Snadno asimilované, jsou bohaté na arginin, lysin a glutamin, velmi užitečné aminokyseliny pro růst svalů.

Proč si vybrat Super Vegan Protein? Je to zdravá a vysoce stravitelná energetická bomba. Obsahuje všechny aminokyseliny, které potřebujete pro vaši stravu v poměru podobném masu nebo vejcím. Víme, jak obtížné je dodržovat veganskou stravu tím, že tělu poskytneme všechny živiny, které potřebuje. Zejména je obtížné vyživovat své tělo při sportu a chcete zvýšit svalovou hmotu.

Proteiny jsou stavebními kameny našeho těla: jsou zároveň ústředními prvky naší organické struktury a palivem pro naše hlavní funkce. Jaká je funkce bílkovin?

  • Jsou strukturou všech tkání (svaly, ale také kůže, vlasy, nehty, vlasy a vnitřní orgány)
  • Tvoří hormony
  • Vytvářejí enzymy
  • Poskytují energii
  • Jsou nezbytné pro imunitní systém
  • Zachovávají genetický kód, DNA a RNA
  • Nesou různé látky v krvi
  • Působí jako neurotransmitery

Jak je používat:

Se Super Vegan Proteiny můžete vytvořit mnoho receptů, jsou vhodný nápoj před nebo po sportu nebo jako výživné jídlo. Stačí přidat pár lžic Super Vegan Proteinu v přípravě jídla: snadno se rozpouštějí a okamžitě se promíchají. Tyto bílkoviny mají jemnou chuť, kterou lze dobře kombinovat s mnoha potravinami. Z tohoto důvodu můžete také přidat proteinovou bombu do polévek, těsta, vařené zeleniny, koláčů a pudinků.

Jak připravit nápoj s vysokým obsahem bílkovin? Stačí přidat asi 2 lžíce Super Vegan Proteinu do šálku nebo misky. Pomalu nalijte rostlinné mléko, jako je rýžové nebo kokosové či ovocnou nebo zeleninovou šťávu. Dobře promíchejte a přidejte špetku skořice pro aromatickou chuť.

Ale ne všechny bílkoviny jsou stejné: ty živočišného původu podporují vstřebávání tuků a toxických látek, stejně jako etické problémy. Zatěžují játra a pokud jsou užívány ve velkém množství, mohou způsobit vážné zdravotní problémy. Je složité užívat rostlinné bílkoviny vyváženým a zdravým způsobem? Ano, je! Právě z tohoto důvodu jsme chtěli vytvořit zdravý, organický, udržitelný, veganský a vysoce stravitelný doplněk. Ale především je snadné je připravit! Super Vegan Proteiny jsou velmi asimilovatelné tělem a jsou připraveny během několika minut.

Vegan
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je SEM-GLUTEN-INTERNACIONAL-2.png.
Cert. organic

Objevte další rostlinné proteiny: snadno stravitelné a netoxické pro játra! Konopný, Hrachový nebo Rýžový.