Rýžový protein Bio Iswari©

Rýžový protein obsahuje BCAA aminokyseliny. Na rozdíl od ostatních aminokyselin, které jsou metabolizovány v játrech, jsou tyto zpracovávány přímo ve svalech, a podílí se tak významně na stavbě svalové tkáně.

Iswari protein z hnědé rýže obsahuje 149% vysoce vstřebatelné bílkoviny. Ideální pro sportovce nebo ženy, zejména ty, kteří mají vegetariánskou nebo veganskou stravu. Rýžový protein je ideální pro ty kteří jsou alergičtí na sóju nebo syrovátku. S neutrální chutí, je rýžový protein ideální pro použití v polévkách, džusech nebo v tréninku Super-koktejlu.

Výhody

  • 80 % vysoce vstřebatelných rostlinných bílkovin;
  • Bez alergenů;
  • Žádná chuť;
  • Ideální pro ty, kteří sportují.
  • Zdroj aminokyselin.
  • Ideální pro starší lidi s nutričními nedostatky.

Příprava

20-30g (přibližně 2 polévkové lžíce) denně v koktejlech, kaši, jogurtu, dezertech a dalších přípravcích. Užívejte 40g před a po tréninku.

Rýžový protein obsahuje BCAA aminokyseliny (čili s rozvětveným řetězcem), mezi něž patří valin, leucin a izoleucin. Na rozdíl od ostatních aminokyselin, které jsou metabolizovány v játrech, jsou tyto zpracovávány přímo ve svalech, a podílí se tak významně na stavbě svalové tkáně. Obsahuje jich sice o něco méně než hrachový protein, ale oproti němu je naopak bohatý na methionin, což je esenciální aminokyselina, která se vyskytuje velmi omezeně v luštěninách. Pokud ty jsou pro nás hlavním zdrojem bílkovin, tak právě rýžový protein je ideální doplňkovou potravinou.

Vegan
Cert. organic

Objevte další rostlinné proteiny: snadno stravitelné a netoxické pro játra! Super VeganKonopný nebo Hrachový